Състезания

 
# Дата Състезание Организатор Срок за заявки
1 31.10.2020 Купа "Самоков" 2020 НСА - Сивен
Соколец
  1-ви ден
31.10.2020
2-ри ден
01.11.2020
           
            ...    
2 31.10.2020 Купа Света Гора Младост
Трите хълма
            ...    
3 24.10.2020 КУПА "ЮНАК" Браун тим 18.10.2020 23:59:59
  Етап 1
24.10.2020
Етап 2
25.10.2020
        Заявки Подай заявка
  Покана         ...    
4 17.10.2020 Приз "Хасково" Компас - 1994
  Спринт
17.10.2020
Средна дистанция
18.10.2020
           
            ...    
5 11.10.2020 Маратон по ориентиране „Хемус“ СКО Хемус 06.10.2020 23:59:59
  ПОКАНА         ... Заявки Подай заявка
6 10.10.2020 Купа "Троян" СКО Хемус 06.10.2020 23:59:59
  ПОКАНА         ... Заявки Подай заявка
7 04.10.2020 ДП 20-21 Щафета Сердика 25.09.2020 23:59:59
  Бюлетин 1 Покана       ... Заявки Подай заявка
8 03.10.2020 ДП 20-21 Дълга Сердика 25.09.2020 23:59:59
  Бюлетин 1 Покана       ... Заявки Подай заявка
9 03.10.2020 Плана оупън 2020 Сердика 25.09.2020 23:59:59
  Средна дистанция 1
03.10.2020
Средна дистанция 2
04.10.2020
        Заявки Подай заявка
  Бюлетин Покана       ...    
10 26.09.2020 ДП 20-21 Средна дистанция и Спринт БФО
Пловдив
20.09.2020 23:59:59
  Средна дистанция
26.09.2020
Спринт
27.09.2020
        Заявки Подай заявка
  Покана         ...    
11 26.09.2020 Купа "Пловдив" - 2020 Пловдив 20.09.2020 23:59:59
  Средна дистанция
26.09.2020
Спринт
27.09.2020
        Заявки Подай заявка
  Покана         ...    
12 25.09.2020 ДП 20-21 Спринтова щафета БФО
Пловдив
20.09.2020 23:59:59
  Покана         ... Заявки Подай заявка
13 22.09.2020 купа"Русе" - 46-ти състезания Компас крос
  купа Русе 1
22.09.2020
купа Русе 2
22.09.2020
        Заявки  
  ОТЛАГАНЕ НА купа РУСЕ         ...    
14 19.09.2020 Купа "Бегун" 2020 Бегун
  Средна дист-я (ден 1)
19.09.2020
Средна дист-я (ден 2)
20.09.2020
        Заявки  
  Клубен стартов списък Стартов списък Бюлетин 1 Карта - Паркинг-финал-старт Покана ...    
15 19.09.2020 Купа "Тренера" Смолян КАРЛЪК СМОЛЯН
  Купа "Тренера" Смолян
19.09.2020
Купа "Тренера" Смолян
20.09.2020
        Заявки  
  Стартов списък Бюлетин Схема за райони Покана   ...    
16 13.09.2020 ДП 12-18 Щафета БФО
Компас - 1994
  Клубни резултати Сплитове Резултати Стартов списък Бюлетин 2 ... Заявки  
17 11.09.2020 ДП 12-18 и Ветерани БФО
Компас - 1994
  спринт
11.09.2020
дълга дистанция
12.09.2020
средна дистанция
13.09.2020
      Заявки  
  Резултати Минерални бани Сплитове Средна Резултати Средна Клубни резултати Дълга Сплитове Дълга ...    
18 11.09.2020 Купа "Минерални бани" Компас - 1994
  спринт
11.09.2020
дълга дистанция
12.09.2020
средна дистанция
13.09.2020
      Заявки  
  Клубен стартов списък Стартов списък СРЕДНА ДИСТАНЦИЯ Стартов списък ДЪЛГА ДИСТАНЦИЯ Стартов списък СПРИНТ Бюлетин 2 ...    
19 07.09.2020 36-ти състезания за ветерани за призове "Кирил Боянов" и "Георги Янев" Кракра
  Приз Кирил Боянов Сплитове Резултати BILLETIN 1 Наредба ... Заявки  
20 06.09.2020 Купа "Кракра Пернишки" Кракра
  Сплитове Резултати Стартов списък - по клубове Стартов списък - по групи Бюлетин 1 ... Заявки  
21 05.09.2020 Купа"Перник" - състезание за деца Кракра
  Спринт
05.09.2020
Средна дистанция
06.09.2020
        Заявки  
  Стартов списък - по клубове - общ Стартов списък - 2-ри ден - Средна Стартов списък - 1-ви ден - Спринт Бюлетин 1 Покана ...    
22 04.09.2020 Купа "Великден" Вариант 5
  Масов старт
04.09.2020
Дълга дистанция
05.09.2020
Спринт
06.09.2020
Средна дистанция
07.09.2020
    Заявки  
  Резултати - сплитове - Ден4_Средна дистанция Класиране - Ден 4_Средна дистанция Резултати - сплитове - Ден3_Спринтоова дистанция Класиране - Ден 3_Спринтова дистанция Резултати - сплитове - Ден2_Дълга дистанция ...    

Спонсори